Ana Sayfa

Ayhanlar Blog

Makaslı Platformlarda Doğru Kullanım.

Makaslı Platformlarda Doğru Kullanım

Makaslı Platformlarda Yapılan Hatalar ve Doğru Kullanım

Akülü Makaslı Platformlarda Kumanda (Joystick) Kullanımı.

Akülü Makaslı Platformlarda Kumanda (Joystick) Kullanımı

Akülü Makaslı Platformlar yada tüm Akülü Personel Kaldırma Platformları (manlift-menlift)'lerde, kiralama yapan kullanıcılarımıza yönelik kumandalarının doğru kullanımı ile ilgili makale.

Akülü makaslı Platformlarda Yada Akülü Menliftlerde Aküler.

Akülü makaslı Platformlarda Yada Akülü Menliftlerde Aküler

Akülü Makaslı Platformlarda kiralamalarda dikkat edilmesi gereken konular.

Eğitimli ve Yetkili Teknik Servis.

Eğitimli ve Yetkili Teknik Servis

Daha önce birçok yazımızda Ayhanlar Platform olarak inovasyona, kurumsallaşmaya ve profesyonelleşmeye yönelik hamlelerimizi paylaşmıştık. Bu yazımızda Ayhanlar Platform olarak eğitim ile ilgili yaptığımız hamleden bahsetmek istiyoruz sizlere.

Ayhanlar Platform.

Ayhanlar Platform

Ayhanlar Platform olarak “Yüce ulusumuzun demokratik iradesi ve emin adımlarla yürüyerek şahlandığı aydınlık geleceğine karşı düzenlenen bu hain, kalleş ve aşağılık darbe girişimini en şiddetli akılla kınıyoruz”.

BAUMA 2016, Dünyanın en büyük Yapı ve İş Makinaları Fuarı ve Ayhanlar Platform.

BAUMA 2016, Dünyanın en büyük Yapı ve İş Makinaları Fuarı ve Ayhanlar Platform

Her üç (3) yılda bir düzenlenen yaklaşık altıyüzbeşbin metrekare (605.000m2) alan üzerine kurulan dünyanın en büyük iş ve iş makinaları fuarı BAUMA Nisan 11-17 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde düzenlendi. (okumak için başlığı tıklayın)

Eğitimli Personelin Önemi.

Eğitimli Personelin Önemi

Personel Yükseltici Platform kiralama sektöründe yer alan firmamızın en önem verdiği konu “Personel Eğitimi ve Gelişimi” (devamını okumak için tıklayınız)

Nice Mutlu Yıllara.

Nice Mutlu Yıllara

Sayın Müşterilerimiz, Bir yılın daha sonuna gelirken şirketimiz siz değerli müşterilerinden aldığı güçle, gerek kurumsallaşma yolunda gerekse hizmet kalitesini çok daha yukarılara taşıma yolunda önemli adımlar atmış bulunuyor. (başlığı Tıklayın)

Her Ne Olursa Olsun Önce CAN GÜVENLİĞİ.

Her Ne Olursa Olsun Önce CAN GÜVENLİĞİ

Her ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun, hangi platformu kullanırsanız kullanın, burada bir tek amaç var oda insan hayatını korumaya almak. (yazıyı okumak için başlığı tıklayın)

Önce İş Güvenliği.

Önce İş Güvenliği

Ülkemizde birçok inşaat şantiyelerinde güvenlik tedbirleri artık daha sık alınmaktadır. Bu güvenlik tedbirlerinin arasında şantiyelerde kullanılan Makaslı Platformların... "Okumak için başlığı tıklatın"

Makinaların Yükselişi Paletli Örümcek Platform, The RISE of the MACHINES Spider Platform,.

Makinaların Yükselişi Paletli Örümcek Platform, The RISE of the MACHINES Spider Platform,

İnsanoğlu bu dünyada var olduğundan beri barınmak, avlanmak gelişmek ve yaşamak için her zaman mühendislik fikirlere ihtiyaç duymuş ve bu gerekçeler doğrultusunda kendisini geliştirmiştir.

Makaslı Platformlarda Güvenli Çalışma “SYSTEM CARD”.

Makaslı Platformlarda Güvenli Çalışma “SYSTEM CARD”

işveren olarak SİZ, kiraladığınız makaslı platformlar yada platformları, eğitimsiz personelinize kullandırırken, onların yapacağı tüm kazalardan yada yol açacağı zararlardan, yada risklerden işletme ve idareci olarak sorumlu olduğunuzu biliyor muydunuz.

Kiralık Makaslı Platformların Önlenemez Yükselişi.

Kiralık Makaslı Platformların Önlenemez Yükselişi

Şantiye ve inşaat çalışmalarınızda bir çok işinizi çabuk ve güvenle yerine getirmenin en kolay yolunun kiralık makaslı platformlar olduğunu biliyor muydunuz.

Geleceğin Ticari Sırrı “KİRALAMA”.

Geleceğin Ticari Sırrı “KİRALAMA”

Günümüzde birçok ticari işletme büyüme ve kurumsallaşma yolunda faaliyetlerini sürdürürken satın alma yerine kiralamayı tercih etmektedir.

Kiralamada En İyilerle Çalışın.

Kiralamada En İyilerle Çalışın

Ayhanlar Platform olarak siz müşterilerimize, platform kiralama firması olmamızın çok dışında bir hizmet sunuyoruz. Biz sizlerin Çözüm Ortağınız olarak yanınızdayız. Yükseğe güvenli ve sorunsuz ulaşmak istediğiniz her yerde biz sizinleyiz.

Yükseğe daha Yükseğe.

Yükseğe daha Yükseğe

İnsanoğlunun en büyük hedefi yükseklere ulaşmak ve oralara hükmetmek. Büyük binalar, yüksek yapılar, daha yüksek en yüksek, ufkumuzun yettiği kadar yüksek yapılar yapılacaktır artık.

Platformda devrim, Daha güçlü ve Daha Güvenli.

Platformda devrim, Daha güçlü ve Daha Güvenli

Günümüzün en büyük iş trendi; yaptığınız işlerde güvenli çalışarak zamanı efektif kullanmak. Ülkemizde giderek yaygınlaşan platform kiralamaları birçok inşaat taahhüt işleri, şantiye çalışmalarında yükseklere ulaşmak için kiralanarak kullanılmaktadır.

Platform Kiralama ile Yüksek Yerlere Ekonomik Ulaşın.

Platform Kiralama ile Yüksek Yerlere Ekonomik Ulaşın

İşiniz gereği yüksek yerlerde personelizin çalışması gerekiyorsa kaldırma platformlarına kiralayarak sahip olabilirsiniz. Büyük maliyetler harcamak yerine düşük bütçe ile tamamını masraf göstererek vergisel kazanç da elde edebilirsiniz.

Kendinden Yürürüşlü Platform Modelleri.

Kendinden Yürürüşlü Platform Modelleri

Kendinden yürüyüşlü platformların özelliklerine göre nerelerde kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.