Ana Sayfa

Platform Kiralama Hizmeti

Platform kiralama ile firmanızı vergisel olarak avantaja geçirebilirsiniz. Kiralama ile size kesilen faturanın tamamını masraf olarak gösterebilirsiniz.

platform kiralama avantajı

Kiralamanın Avantajlarından Firmanızı Yararlandırın

Firmanızın Finansal Avantajları Para Kazanın

Makine alımları peşin değil, banka kredisi ile bile gerçekleşse dahi bir peşinat verilmesi gerekir. Halbuki makine kiralama (platform kiralama) işlerinde kiralar aylık olarak ödendiğinden toplu para çıkışı olmaz. Aylık düzenli ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.


araç kiralama vergi avantajı

Firmanızı Vergi Avantajından Yararlandırın

Kredi Limitleriniz Yüksek Kalsın Sorunsuz Kiralama

Ödenen kiralar karşılığı kiralama hizmetinde bulunan firma bir fatura keser ve bu faturanın tümü gider olarak gösterilebilir. Kira ödemeleri bilançoda pasifte yer almaz. Bu yüzden de firmaların kredi başvurularındaki değerlendirme sürecinde bu negatif bir durum teşkil etmez.


Zamandan Kazanın Servis, bakım-onarım ve yedek parça masrafından kurtulun

Akıllı Çözüm Makine alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz?

Firmanız Kazansın Kiralamayı hesaplayarak net yıllık iş makinesi kullanım bütçesi yapabileceksiniz. İş makinesi satın aldığınızda amortisman giderinden kurtulacaksınız.

Çözüm Ortağınız Siz en iyi bildiğiniz iş olan kendi işinize yoğunlaşın, İŞ MAKİNASI işini Çözüm Ortağınız olan bizlere bırakın