Ana Sayfa

Jumbo Platform BIGLIFT

Türkiye'nin en yüksek personel yükseltici sistemi BIG LIFT ile yüksek yapılar ya da rüzgar tribünlerinde montaj işlemlerini kolay yapabilirsiniz.

Kırmalı sepet platformlarımız ile çalışma sırasında rahat hareket edebilirsiniz. Taşıma konseptli platformlar ile cam ve levhalarınızı istenilen yere güvenli montaj yaparak zamandan kazanabilirsiniz.

Daha fazla detay için www.biglift.com.tr

 

kırma sepet sistemi

Kırma Sepet Sistemi

Dünyaca Ünlü Alman Markası PALFINGER

Kırmalı Sepet sistemiyle hassas bir şekilde çalışma sağlayarak herhangi bir hasar veya çarpmaya sebebiyet vermeden engellerin üzerinden atlamaya ve engelin diğer tarafında alçalarak sepetin içindeki kontrol panelinde kumandasıyla rahat ve güvenli çalışmalara olanak sağlar.

taşıma konsepti

Taşıma Konsepti

Türkiye'nin Jumbo Platform Filosu BIGLIFT

Cam ve levha kaldırma aparatı levha halindeki malzemelerin kolay ve emniyeli şekilde taşınmasını ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu sistem özellikle cam tamiri ve montaj uygulamları için ideal bir çözümdür. Sepetteki rüzgar ölçer cihazı rüzgarlı havalarda operatörü sesli ikazla uyarır ve aşırı rüzgarda makineyi emniyete alarak bazı bom hareketlerini kısıtlar.


biglift platform

BIGLIFT

Makine parkındaki 45, 53 ve 70m’lik çalışma yüksekliğindeki araçüstü platformlarına sahip, aynı zamanda Türkiye’nin de en yüksek Personel Yükseltici Platformudur.

jumbo platform

Platformda Türkiye Markası

Big Lift olarak amacımız, modern şehirleşmenin getirdiği yüksek yapılar ile özellikle yeşil enerji kaynakları olarak bilinen Rüzgar Tribünlerinin montajı ve bakımındaki normalden çok daha yüksek “Jumbo” Platform ihtiyacını karşılamaktır.

big lift alman kalitesi

Yüksek Daha Yükseğe 

En son teknoloji ürünü Alman kalitesini gözler önüne seren araçlarımız rahat kullanımı, güvenilirliği ve verimliği ile tanınmaktadır. İddaalıyız; Araçlarımızla ve hizmetimizle Türkiye’de ve Avrupa’da en yükseği hedefliyoruz.