Ana Sayfa

Ayhanlar Platform Hakkında

1997 yılında kurulan firmamız Ayhanlar Platform, ülkemizin yeni gelişmekte olan sepetli platform kiralama sektöründe ilk yüksek çalışma platformlarını kullanarak sektörün bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Platform kiralama sektöründe Avrupa ve Dünya’nın gelişen teknolojisini yakından takip ederek en yeni ve gelişmiş araçlarla sektörde ilkleri gerçekleştirdi. Geçmişimizden gelen tecrübe ve gücümüzü kurumsal bir yapıya dönüştürerek platform kiralama sektöründe ülkemizin öncülerinden olmayı amaçlamaktayız.

 

Firmamızın temel prensiplerinden birisi, kadromuzun kalite standartlarında eğitilerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Makine parkımızda farklı ve özel platform çeşitlerimiz olan araç üstü sepetli platform, makaslı ve dikey platform, paletli ve eklemli platform modellerimizle 5 metreden 90 metreye olan yüksekliklere ulaşmaktayız.

Dizel Eklemli

Akülü Makaslı Platform

Eklemli Platform

Dikey Platform

Araçlarımızın Çalışma Alanları 

Alışveriş merkezleri, fabrika bakım-onarım işleri, yüksek katlı binalar, dekorasyon, temizlik, ışıklandırma çalışmaları, elektrik ve mekanik tesisat işleri, dar çalışma alanları gerektiren muhtelif işler, inşaat şantiyeleri ve araç ile yanaşılabilen ortamlar, yüksek metrajlı binalar gibi alanlara profesyonel ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Misyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ile firmamızın rekabet koşullarını arttırarak güçlü bir kurumsal yapıya ulşmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Değişen dünyanın gelişmelerini takip ederek çalışanlarımızla, profesyonel ve yenilikçi anlayışa sahip bir firma olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, İnnovasyon, Çözüm Üreticilik, Yasalara Saygı, İnsana Değer ve Saygı, Ekip Ruhu, İş Mükemmelliği.

İlkelerimiz

Sorunlara Hızlı Çözüm, Uluslararası Standartlarda Araç Sunmak, Sözünde Durmak, Düzenli Eğitim, İş ve Çevre Güvennliği.