Ana Sayfa

Nice Mutlu Yıllara

Sayın Müşterilerimiz,

Bir yılın daha sonuna gelirken şirketimiz siz değerli müşterilerinden aldığı güçle, gerek kurumsallaşma yolunda gerekse hizmet kalitesini çok daha yukarılara taşıma yolunda önemli adımlar atmış bulunuyor. (başlığı Tıklayın)
Nice Mutlu Yıllara.

Sayın Müşterilerimiz,

Bir yılın daha sonuna gelirken şirketimiz siz değerli müşterilerinden aldığı güçle, gerek kurumsallaşma yolunda gerekse hizmet kalitesini çok daha yukarılara taşıma yolunda önemli adımlar atmış bulunuyor. Hizmet verdiğimiz “Personel Kaldırma Platformları” sektöründe dünyada ve Avrupa’da üretilen son teknoloji “personel Kaldırma Platformlarını” makine parkımıza katarak siz değerli müşterilerimize sayısız çözüm fırsatları sunmaktayız.

Kuşkusuz ki şirketimizin kurumsallaşma yolunda attığı adımlar ve hizmet kalitesi anlayışını en üstlere çekerken ilke edindiği tek prensip “Müşteri Daima Haklıdır” ilkesi olmuştur. Şirketimiz köklerinden gelen esnaflık anlayışı içerisinde hareket edip elinde bulundurduğu insan kaynaklarını bu doğrultuda yetiştirmiştir.

Şirketimiz geçtiğimiz yıl birçok önemli projede yer alarak “Çözüm Ortağı” olmuş ve yer aldığımız tüm projelerde siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözümler bularak çalışmalarınızı sorunsuz ve aksamadan tamamlamanıza katkıda bulunmuştur.

Şirketimizin en önemli hedefi “Sürdürülebilir Büyüme” anlayışıdır. Bu hedefte koşarken kendimize çok önemli dört madde belirledik ki bunlar;

Misyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ile firmamızın rekabet koşullarını arttırarak güçlü bir kurumsal yapıya ulaşmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Değişen dünyanın gelişmelerini takip ederek çalışanlarımızla, profesyonel ve yenilikçi anlayışa sahip bir firma olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, İnnovasyon, Çözüm Üreticilik, Yasalara Saygı, İnsana Değer ve Saygı, Ekip Ruhu, İş Mükemmelliği.

İlkelerimiz

Sorunlara Hızlı Çözüm, Uluslararası Standartlarda Araç Sunmak, Sözünde Durmak, Düzenli Eğitim, İş ve Çevre Güvenliği.

şeklindedir.

Şirket olarak önce insan diyoruz ve şirketimizde çalışan insan gücünü günümüz ticari anlayışıyla beraber koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinde birleştirerek sizlere daha iyi bir hizmet anlayışına sahip olmaya çalışıyoruz. Bu adımları atarken Avrupa’da platform sektöründe yer alan yabancı partner firmalarımızdan önemli tecrübesel katkılar alıyoruz. Amacımız hem kurumsallaşma anlamında ilerlemek hemde sektörümüzde profesyonelleşmek. Bunun da sadece insan gücüne yatırım ve gelişmiş teknolojideki makinaları (makaslı, eklemli, dikey, örümcek-paletli, araç üstü) platformları makine parkımıza dahil ederek siz müşterilerimize özel çözümler üretmektir.

Şirketimiz 2015 yılında hedeflediği ilerleme yolunda hedefleri 2016 yılında daha da ileriye taşıyıp çok daha güçlü bir şirket yapısını oluşturmak olacaktır.

Sevgili müşterilerimiz, bu güne kadar bütün projelerinizde bize güvenerek bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Güveniniz gelecekteki başarılarımızın teminatı olup sizlere “Çözüm Ortağı” olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayhanlar Platform ailesi olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor, yeni 2016 yılının sizlere; sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazançlar getirmesini dileriz.

Nice Mutlu Yıllara

Ayhanlar Platform